Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stilist za E-commerce modna snimanja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • CALZEDONIA DIGITAL d.o.o.

Opis posla

rupa Calzedonia (Intimissimi, Calzedonia, Falconeri, Tezenis) je vodeća modna grupacija sa više od 4,200 trgovina u 50 zemalja. Zbog povečanog obujma posla odjel DIGITALNE PRODUKCIJE za E-COMMERCE je u potrazi za mladim, motiviranim i strastvenim ljubiteljima mode koji će doprinijeti našem timu u Hrvatskoj na poziciji:

Što tražimo:

Kandidata koji će odgovarati za organizaciju, koordinaciju i cjelokupnu pripremu novih kolekcija za sva tekuća fotografska snimanja definirajući modne smjernice po brandovima. Kandidata koji će sudjelovati u kreiranju strateških modnih smjernica za sva naša E-commerce fotografska snimanja. Tražimo neustrašivog pojedinca koji će postati član dinamičnog tima koji uključuje fotografe, digital operatere, retušere, operation specijalista, te će se povezati s različitim korporativnim odjelima unutar Calzedonia Grupe.

Što očekujemo:
- Planiranje dnevnih zadataka i raspoređivanje proizvoda za pripremu fotografskih snimanja
- Raspoređivanje ključnih aktivnosti po snimanju, prema zadanom brandu
- Koordinacija i aktivna uključenost u sva fotografska snimanja
- Izvršavanje operativnih aktivnosti i sudjelovanje u kreiranju strateških modnih smjernica za kolekcije SS/FW
- Implementacija vizualnih i stilističkih dokumenata i smjernica
- Cjelokupna organizacija novih kolekcija, te pravovremena izrada lookova i moodborda za sva fotografska snimanja
- Zaprimanje, priprema te praćenje proizvoda tijekom svake kolekcije (SS/FW)
- Komunikacija s različitim korporativnim odijelima kao što su Communication & Image odjel, Style/Product odjel, Visual odjel unutar Calzedonia Grupe
- Kontinuirano praćenje proizvoda na online stranicama
- Odabir kombinacija te pronalaženje modnih dodatka koji će se uvrštavati tokom fotografskih snimanja
- Povezivanje sa vanjskim dobavljačima radi pronalaženja modnih dodataka
- Dnevnu podršku cjelokupnom timu od visual merchandisera, fotografa do operation specijalista radi izvršenja samih snimanja
- Da kreativno razmišljate izvan okvira
- Da znate koristiti: Outlook, Excel, Power Point
- Da aktivno koristite Engleski jezik
- Aktivno zanimanje i poznavanje modnih trendova – (street style/Instagram/Tik Tok)

Tražene vještine:
- SSS/VSS
- Poželjno radno iskustvo od najmanje 2 godine na istom ili sličnom radnom mjestu
- Izražene komunikacijske sposobnosti i organizacijske vještine
- Izražena kreativnost i proaktivnost
- Strast i ljubav prema modi
- Odlučnost u donošenju odluka i rješavanju problema
- Visoka razina organizacije i motivacije

Što nudimo:
- Rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji
- Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
- Rad sa svijestikim poznatim brandovima
- Redovita i primjerena primanja
- Mentorstvo i rad na izazovnim projektima
- Stjecanje novih vještina i znanja iz područja modne industrije (E-commerce)

Mjesto rada je u Zagrebu.

Molimo vas da pošaljete svoj životopis i motivacijkso pismo na hrvatskom i engleskom jeziku putem linka za prijavu do 28.01.2021.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).