Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj trgovine i web shop-a (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Model Pakiranja d.d.

Opis posla

Tvrtka Model Pakiranja d.d. pridružila se Model grupaciji 2001. godine. Poduzeće nudi inovativni, bogat asortiman ambalaže od valovitog kartona. Opremljen najučinkovitijim strojevima za preradu, ovaj pogon je po pitanju kvalitete, pouzdanosti i inovativnosti vodeći proizvođač ambalaže u Hrvatskoj. Zbog strukture usmjerene ka procesima, tvrtka Model Pakiranja d.d. orijentirana je na brzo, besprijekorno i efikasno izvršavanje naloga klijenata. Poduzeće opslužuje ne samo klijente u Hrvatskoj, nego i u Sloveniji, Mađarskoj i Austriji.

Opis posla:
- vođenje i razvoj poslovanja online prodaje, uz potpunu orijentiranost cjelovitom uspjehu i komercijalnom rezultatu odjela trgovine
- koordinacija i unapređenje svih aktivnosti vezano uz rad trgovine: web shop, status narudžbi, otprema, korisnička podrška
- predlaganje razvoja, unaprjeđenja, ponude novih usluga, standardizacije i racionalizacije poslovanja za koji je odgovoran
- organizacija i koordinacija rada svih zaposlenih u trgovini
- odgovornost za poslovne i inventurne rezultate trgovine
- odgovornost za blagajne i dnevni obračun prometa, te cjelokupne dokumentacije trgovine
- analiza i optimizacija podataka: akcija, ponude asortimana, narudžbi, ostalog sadržaja
- sudjelovanje i praćenje i kreiranje sadržaja za web shop te osmišljavanje marketinških kampanja i sadržaja za web shop (pisanje blog članaka, izrada newslettera)
- praćenje i izvještavanje o prometu
- naručivanje robe i komunikacija s dobavljačima
- odgovaranje na upite kupaca
- odgovornost za čuvanje robe, kontrolu kvalitete i prezentaciju robe

Uvjeti:
- afiniteti prema prodaji, marketingu, te segmentu web trgovine sa iskustvom ili bez
- napredna informatička pismenost, uključivo napredno korištenje internetom, Microsoft Office (Excel, Word, Outlook), poželjno Google Analytics
- odlično znanje engleskog jezika, poželjno i znanje njemačkog
- izvrsno pisano izražavanje
- proaktivnost i samostalnost
- otvorenost prema novim iskustvima, fleksibilnost i odgovornost
- sposobnost stvaranja pozitivne i motivirajuće atmosfere

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici: Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Photoshop

Nudimo rad i razvoj u okruženju međunarodne kompanije, dodatne edukacije i sve alate nužne za obavljanje posla.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Rad od kuće: Povremeno

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).