Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent za računovodstvo (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • KAMGRAD d.o.o.

Opis posla

Kamgrad d.o.o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u 40 godina iskustva može pohvaliti s više od 400 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 800 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate na poziciji:

Referent za računovodstvo (m/ž).

Lokacija: Zagreb

Opis posla:
Saldakonti kupaca i dobavljača, priprema i knjiženje obračunskih načina plaćanja, knjiženje primljenih i danih sredstava osiguranja, priprema e-naloga za plaćanja, obračun tečajnih razlika i valutnih klauzula, obračun kamata (ugovornih, zateznih), knjiženje financijskih ugovora, likvidatura i knjiženje ulaznih računa, izrada i knjiženje izlaznih računa, porezno knjigovodstvo PDV-a, obračun amortizacije, ukidanje rezervacija i drugi poslovi u računovodstvu.

Nudimo Vam:
- poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
- kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
- mogućnost stalnog zaposlenja
- rad u renomiranoj kompaniji

Koga tražimo i što očekujemo?
- SSS/VŠS ekonomskog smjera,
- relevantno iskustvo od minimalno 1 godine na računovodstvenim poslovima,
- samostalnost, pouzdanost i kolegijalnost u radu,
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
- aktivno korištenje računala i softverskih programa (MS Office, MS Outlook),
- analitičnost, sistematičnost, točnost, ažurnost, odgovornost

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoj CV i molbu (max. A4 1 strana) dostavite putem linka Prijava najkasnije do 18.01.2021.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).