Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser / monter industrijskih postrojenja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gornji Kneginec

Rok prijave:

  • INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- servis strojeva i linija za drvnu industriju
- montaže i demontaže industrijskih postrojenja
- servis hidraulike i pneumatike

Uvjeti:
- poznavanje i samostalno snalaženje u poslu
- odgovornost, organiziranost, praktičnost
- poznavanje rada na računalu
- spremnost na učenje
- stručna sprema: srednja stručna sprema, viša stručna sprema, stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik
- potrebne godine iskustva: 2
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Internet

Što nudimo:
- rad u proizvodnji, na terenu
- samostalnost u poslu
- mladi tim ljudi
- dodatna školovanja
- službeni auto u službene svrhe

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).