Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • PAN-PEK društvo s ograničenom odgovornošću za pekarske usluge i trgovinu

Opis posla

- posluživanje proizvodnih linija
- priprema sredstava i sirovina
- slaganje pekarskih proizvoda
- čišćenje strojeva i opreme te proizvodnog prostora

Uvjeti:
- odgovoran pristup poslu
- spremnost na timski rad

Što nudimo:
- sigurna i redovna primanja u pekarstvu
- plaćene sve dodatke za prekovremeni rad, rad noću, rad nedjeljom i praznikom
- plaćene troškove javnog prijevoza
- 40 satni radni tjedan
- rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
- edukaciju i razvoj vještina

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 29.01.2021.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).