Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sesvete, Soblinec

6500 HRK - 12000 HRK

Rok prijave:

  • Frigo Plus d.o.o.

Opis posla

Frigo Plus je vodeće Hrvatsko proizvodno poduzeće za rashladnu tehniku. Većinu proizvodnje izvozi na EU tržište. Većina proizvoda je sa prirodnom rashladnom radnom tvari (R290; CO2). Frigo Plus d.o.o. zajedno sa Fakultetom Strojarstva i Brodogradnje razvija inovativnu dizalicu topline sa prirodnom rashladnom stvari i naprednim sustavnom otapanje isparivača. Projekt je sufinanciran iz EU IRI2 fonda. Posebnu pozornost posvećujemo sustavu mikroprocesorskog upravljanja sa procesom rada dizalice topline. Cilj projekta je razviti dizalicu topline koja je energetski visoko efikasna i tržišno konkurentna.

Opis posla:
- rad na razvoju i izradi elektro projekata za složene rashladne sustave
- rad na izradi elektro-shema razvodnih ormara
- programiranje mikroprocesorskih kontrolera

Uvjeti:
- poželjno iskustvo u programiranju mikroprocesorskih upravljača za HVAC sustave, te sustave industrijske i komercijalne rashladne tehnike.
- osnove SCADA programiranja
- poželjno iskustvo sa SIEMENS Climatix mikroprocesorskim upravljačima
- poželjno poznavanje softwere paketa: e-plan
- poželjno poznavanje softwere paketa: solid-works i acad

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (osnovno)

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo:
- mogućnost brzog napredovanja
- mogućnost usavršavanja programerskih vještina
- pohađanje stručnih seminara

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).