Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni suradnik u informacijsko komunikacijskim tehnologijama (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Auto Hrvatska dd

Opis posla

U skladu s planiranim razvojem poslova tražimo stručnu, motiviranu i odgovornu osobu za radno mjesto:

Samostalni suradnik u informacijsko komunikacijskim tehnologijama (m/ž).

Opis posla:
- pružanje podrške korisnicima u radu s poslovno informacijskim sustavima
- predlaganje mjera za poboljšanje korisničkog iskustva sa softverskim rješenjima i sudjelovanje u unapređenju procesa prodaje, najma i servisa vozila
- analiza (intervjui, radionice i sl.) i izrada specifikacija korisničkih zahtjeva
- testiranje funkcionalnosti sustava vezanih uz navedene procese
- izrada uputa i sudjelovanje u obuci korisnika
- kontinuirano usvajanje znanja o poslovnim procesima i mogućnostima rješenja koja se implementiraju

Mjesto rada: Radnička cesta 182, Zagreb

Uvjeti:
- VŠS/VSS iz područja informacijskih tehnologija ili ekonomije
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje poslovnih procesa
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- sistematičnost, preciznost, proaktivnost, pouzdanost, te sposobnost određivanja prioriteta
- samostalnost u obavljanju zadataka
- prednost je poznavanje Diglas, CROSS ili Totus sustava
- napredno poznavanje rada u MS Office paketu
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo:
Izabranim osobama nudimo rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost stalnog osobnog usavršavanja i primjerene uvjete.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).