Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Arhitekt (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Ured ovlaštenog arhitekta Robert Križnjak/ Arhitektonski studio Križnjak

Opis posla

- rad na idejnim, glavnim i izvedbenim projektima
- izrada projektno-tehničke dokumentacije
- sudjelovanje u koordinaciji na gradilištima
- ostali poslovi na području arhitekture, urbanizma i dizajna interijera

Uvjeti:
- VSS
- potrebne godine iskustva: 0-5
- jezici: engleski (napredno)
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD, Photoshop
- poznavanje alata za 3D vizualizaciju i grafičku obradu je obvezno
- CV i portfolio obavezni
- motivacijsko pismo je dobrodošlo, ne i obavezno

Tražimo komunikativnu osobu spremnu na timski rad za rad u dinamičnoj atmosferi.

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).