Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teretnog vozila (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Kadra Jobs

Opis posla

Kadra Jobs za partnera u Njemačkoj traži više izvršitelja/ica na radnom mjestu: Vozač/ica teretnog vozila sa i bez prikolice - do 12t.

Opis posla:
- radno vrijeme od 6h do 15h
- uhodovanje: 3 do 4 dana; zatim manji broj stopova; potpuno pokrivanje rute očekuje se unutar 3 tjedna; ukupan dnevni prosjek - do 18 stopova
- isporuka paletne robe – uglavnom poslovnim korisnicima
- priprema dnevne rute: rad sa skenerom te utovar vozila do 12t
- održavanje čistoće vozila

Uvjeti:
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- vozačka dozvola: C kategorija do 12t + KOD95 + kartica vozača
- potvrda o nekažnjavanju
- sigurnosne cipele i prsluk
- iskustvo rada s ručnim viličarem te ručnim skenerom - prednost
- njemački jezik: minimalno A1 razina (aktivno)

Poslodavac nudi:
- početak rada: 01/2021
- ugovor na neodređeno s probnim rokom-direktno zapošljavanje
- neto plaća od 1.800€ - do 2.000€
- smještaj: organiziran; trošak snosi radnik - od oko 350-400€
- 22 dana godišnjeg odmora

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).