Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vodoinstalater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • My Fides j.d.o.o

Opis posla

Nudimo stalno zaposlenje za vodoinstalatere u Njemačkoj. Smještaj je organiziran.

Opis posla:
- montiranje sustava grijanja i sanitarija prema nacrtima
- održavanje postojećih sustava i sistema te njihova obnova
- ugradnja kada, tuš kabina i ostalih sanitarnih predmeta te njihovih priključaka.
- postavljanje grijaćih kotlova te njihovo puštanje u rad
- polaganje HT i KG cijevi
- polaganje bakrenih, čeličnih, crnih i plastičnih cijevi
- poslovi izolacije

Uvjeti:
- radno iskustvo
- samostalnost i sigurnost u radu
- profesionalan i prijateljski pristup u kontaktu s ljudima
- fleksibilnost i sposobnost rada u uvjetima povećanog opsega posla
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Nudi se:
- prijava u njemačkoj tvrtki
- organizirani smještaj
- redovna i konkurentna primanja
- nadoplate za prekovremeni rad, rad nedjeljom i praznikom
- božićnica i regres
- očekivana netto plaća za redovan rad 2.300,00 do 2.500,00 eura (za poreznu klasu 1)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).