Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • My Fides j.d.o.o

Opis posla

Traži se medicinsko osoblje za razne odjele u privatnim klinikama i bolnicama u Njemačkoj. Nudi vam se prilika zaposlenja u profesionalnom timu, uz atraktivna primanja i organiziran i plaćen smještaj.

Zapošljavamo 6 izvršitelja.

Potrebna stručna sprema: SSS - srednja stručna sprema

Uvjeti:
- državljanstvo jedne od članica EU-a ili posjedovanje važeće radne dozvole u Njemačkoj
- posjedovanje nostrificirane diplome (Urkunde) ili uvjeti za njeno dobivanje
- znanje njemačkog jezika na B2 razini
- višegodišnje radno iskustvo
- organizacijske i dobre društvene vještine te visoka razina odgovornosti
- pouzdanost i sposobnost za samostalni rad

Nudi se:
- satnica u iznosu od 25 do 30 eura brutto (ili više)
- dodaci za noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima
- stalno zaposlenje (ugovor na neodređeno, plaćeno mirovinsko i zdravstveno osiguranje)
- pomoć u dobivanju nostrifikacije diplome
- organiziran i plaćen smještaj u neposrednoj blizini mjesta rada
- plaćeni putni troškovi

Prijavi je potrebno priložiti životopis na njemačkom jeziku.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).