Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Asistent u organiziranom stanovanju za osobe s intelektualnim teškoćama (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Udruga za promicanje inkluzije

Opis posla

Udruga za promicanje inkluzije raspisuje natječaj za radno mjesto:

Asistent/ica u organiziranom stanovanju za osobe s intelektualnim teškoćama.

Opis posla:
- pružanje podrške osobama s intelektualnim teškoćama u aktivnostima stambene zajednice (kućanski poslovi, kupovina namirnica i kućanskih potrepština, uzimanje lijekova i terapija, odlasci liječniku, kretanje gradom…)
- pružanje podrške u ostvarivanju odnosa sa članovima obitelji, prijateljima i osobama u široj zajednici
- pružanje podrške u provođenju slobodnog vremena u dogovoru sa stručnom službom organiziranog stanovanja

Broj traženih radnika: 3.

Uvjeti:
- SSS

Nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme, uz mogućnost probnog rada te sklapanja ugovora na neodređeno
- rad u smjenama, rad vikendom i praznikom
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).