Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektroinstalater / elektromonter (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Jakovlje, Zagreb

6000 HRK - 10000 HRK

Rok prijave:

  • ELEKTRO-KUHTA d.o.o.

Opis posla

- izvedba elektro radova jake i slabe struje u trgovinama i trgovačkim centrima, poslovnim prostorima, industriji i energetskim postrojenjima
- elektro održavanje poslovnih objekata
- detekcija te otklanjanje kvarova na električnim instalacijama, rasvjeti i sl.
- izrada elektro razvodnih ormara
- izvedba računalnih mreža, strukturno kabliranje, umrežavanje računala i mrežnih uređaja
- izvedba sustava video nadzora, protuprovale i kontrole pristupa

Uvjeti:
- KV/VKV/SSS
- minimalno 1 godina iskustva
- odgovornost u radu
- timski rad

Što nudimo:
- službeni mobitel
- službena kombi vozila
- edukacija
- stimulativna primanja
- organiziranost u cilju efikasnosti realizacije posla

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).