Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ABC SOLUTIONS d.o.o.

Opis posla

Samostalno operativno vođenje knjigovodstva za obrte i trgovačka društva:
- jednostavno i dvojno knjigovodstvo
- unos i knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, putnih naloga, blagajne
- obračun plaća te izrada i predaja pripadajućih obrazaca
- obračun PDV, izrada i predaja pripadajućih obrazaca
- salda konti i zatvaranje IOS-a kupaca i dobavljača
- robno-materijalna evidencija
- evidencija dugotrajne imovine i sitnog inventara te obračun i knjiženje amortizacije
- korištenje e-porezna, e-mirovinsko, e-fina
- izrada porezne prijave za obveznike poreza na dohodak

Uvjeti:
- SSS/VŠS
- potrebne godine iskustva: 3
- jezici: engleski (osnovno)
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- kontinuirano stručno usavršavanje unutar i van poduzeća

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).