Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Programer poslovnih aplikacija (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ALARM AUTOMATIKA zaštitni, multimedijalni i komunikacijski sustavi, d. o. o.

Opis posla

Pridružite se uspješnom ICT timu u Rijeci ili Zagrebu i iskoristite svoje potencijale na poslovima programera poslovnih aplikacija:
- održavanje i razvoj poslovnih aplikacija
- sudjelovanje u analizi i definiciji korisničkih zahtjeva
- implementacija korisničkih zahtjeva
- optimizacija rada sustava
- pružanje podrške internim korisnicima

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- potrebne godine iskustva: 1
- odlično poznavanje objektnog programiranja
- iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka (MS SQL server)
- poželjno poznavanje Delphi, MS .NET framework tehnologija
- poželjno (ali nije uvjet) poznavanje Pantheon ERP-a
- visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu
- spremnost na timski rad
- visoka razina radne etike i poštenja
- jezici: engleski (napredno)
- vozačka dozvola: B

Iznimno nam je važna proaktivnost i odgovornost naših zaposlenika, usmjerenost na rezultat, ali i odlična suradnja s kolegama. Želimo da zaposlenici uživaju u svom poslu, da kontinuirano uče i istražuju.

Što nudimo:
- stalni radni odnos nakon probnog roka
- stimulativna nagrađivanja, dodatno zdravstveno osiguranje, poklon bonovi, božićnice, pokloni za djecu, plaćene sportske aktivnosti, plaćene sportske aktivnosti
- profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi
- podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Želite li postati dio stabilne, perspektivne i dinamične tvrtke, svoj detaljan životopis dostavite putem linka za prijavu.

Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka bit će pozvani na testiranje u roku od mjesec dana od dana isteka oglasa.

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).