Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladišni radnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • MIV d.d.

Opis posla

Poslovi iz kategorije poslova skladišnog poslovanja (primanje robe, otprema, vođenje evidencija, briga oko dokumentacije prijema i otpreme i sl.).

Broj traženih radnika: 3.

Uvjeti:
- srednja škola 3 ili 4 godine metalske ili slične struke
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- prednost je položeni ispitu za vožnju viličara
- razvijene radne navike, pozitivan odnos prema radu i predispozicija za timski rad

Postoji mogućnost stalnog zaposlenja.

Za prijavu na natječaj dostaviti presliku dokumenta o završenom obrazovanju.

Obavijest o zaštiti osobnih podataka:

Društvo METALSKA INDUSTRIJA VARAŽDIN d.d., Metalska ulica 2, 42000 Varaždin (dalje: MIV d.d.), tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka, prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja, te ih zadržava za vrijeme trajanja natječaja i nakon toga zadržava na razdoblje od slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanja u budućnosti. Nakon isteka tog roka MIV d.d. trajno i na siguran način uništava zaprimljenu dokumentaciju ili je vraća kandidatima ukoliko je primjenjivo. Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke i izmjene istih te ostala prava, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu MIV d.d. kojom prilikom će MIV d.d. provjeriti identitet podnositelja zahtjeva sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).