Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik za obračun proizvodnje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Školska knjiga d.d.

Opis posla

Školska knjiga, vodeći je nacionalni i regionalni nakladnik koji svojim programima zadovoljava potrebe cjelokupne populacije te svojim izdanjima ulazi u svaki dom i struku.

Pokretač je i nositelj brojnih nacionalnih projekata, od udžbeničkih, stručnih, znanstvenih, leksikografskih i kulturoloških knjiga i priručnika do lijepe književnosti, dječje knjige, časopisa i drugih vrijednih izdanja.

U ostvarivanju svoje zadaće Školska knjiga slijedi suvremene svjetske dosege u obrazovanju, objedinjujući ih s tradicionalnim vrijednostima u nacionalnoj kulturi.

Opis posla:
- izrada ugovora prema zadanim predlošcima
- organizira i koordinira aktivnosti obračuna proizvodnje i ugovora o djelu
- organizira i kontrolira aktivnosti arhiviranja poslovne dokumentacije odjela
- ažurira bazu podataka suradnika i poslovnih partnera
- direktno komunicira s suradnicima i poslovnim partnerima o svim relevantnim poslovnim aktivnostima
- unapređuje poslovne procese svojega odjela
- organizira i koordinira aktivnosti izdavanja potvrda i obavijesti suradnicima za različite namjene
- izvještava nadležne rukovoditelje prema definiranim smjernicama i rokovima
- priprema podatke za knjiženje ukalkuliranih troškova
- sudjeluje u aktivnostima usklađivanja i kontrole uplata i isplata
- kontrolira i usklađuje podatke obračuna proizvodnje
- obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih

Tražimo vrše izvršitelja.

Uvjeti:
- poznavanje i iskustvo u obavljanju sličnih poslova
- primjerena razina informatičke pismenosti (Word, Excel, Outlook)
- dobre organizacijske sposobnosti
- samostalnost i sklonost timskom radu

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 3

Jezici: Hrvatski (napredno), Engleski (izvrsno)

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).