Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter ALU i PVC stolarije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Connecting People

Opis posla

Tvrtka Connecting People j.d.o.o za partnera radi isključivo selekciju kadrova. Uvjete i način prijave određuje poslodavac. Ugovor se potpisuje direktno sa nizozemskim poslodavcem.

Građevinski poslovi.

Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Mjesto rada: Nizozemska, terenski rad.

Uvjeti:
- NKV
- iskustvo minimalno 4 godine s većom satnicom, pomoćni radni kadar s umanjenom satnicom
- samostalnost u radu uz kvalitetno obavljene zadatke
- osnovno znanje engleskog jezika
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Pogodnosti koje nudimo:
- prijava na nizozemsku firmu
- samostalni radnik: početna satnica od 12 - 15 eura (neto)
- pomoćni radnik: početna satnica od 7 eura neto
- dnevnica subotom uvećana 50%
- dnevnica nedjeljom uvećana 100%
- isplata na tjednoj bazi
- tempo rada: 4 radnih tjedana, 1 tjedan slobodan (poslodavac je otvoren za dogovor)
- smještaj osiguran (5 radnika po stanu)
- troškove tečaja zaštite na radu pokriva poslodavac
- tempo rada biraju zaposlenici
- moguće zaposlenje i pomoćnih radnika s malo iskustva na probni rad (uvjet engleski jezik)

Dodatne pogodnosti:
- PCR test refundira poslodavac
- poslodavac pokriva troškove tečaja zaštite na radu

Kandidate koji ne zadovolje uvjete nećemo posebno kontaktirati.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).