Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser sustava tehničke zaštite (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • ALARMI 555 d.o.o.

Opis posla

- poslovi servisiranja, pregledavanja i održavanja alarmnih sustava, video-nadzora i drugih sustava tehničke zaštite
- priprema i izvedba servisa, evidentiranja radova, skiciranje zatečenog stanja i potrebne izvedbe, planiranje i koordiniranje unutar tima

Uvjeti:
- obrazovanje tehničkog smjera
- poznavanje stručnih znanja i vještina, rada na računalu i licenca zaštitara-tehničara
- sposobnost timskog rada i komuniciranja sa strankama i suradnicima, urednost i pouzdanost
- poželjna volja za napredovanjem do Voditelja grupe servisera

Primanja direktno ovise o stupnju samostalnosti pojedinca i napredovanju u prvih 60 dana.

Vrsta zaposlenja: na određeno.

Mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).