Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Knaufer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Slovenija

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Interijeri Živković

Opis posla

- postavljanje konstrukcije, izolacije i knauf ploča. gletanje...
- rade se pregradni zidovi od knaufa i spušteni stropovi
- mjesto rada je u Mariboru, Slovenija

Uvjeti:
- radno iskustvo: 5 godina
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- zaposlenje na neodređeno uz probni rad
- prijevoz iz Hrvatske do mjesta rada je na trošak Interijera Živković, a besplatan smještaj pruža ino partner i smještaj je zajednički za ekipu
- šef gradilišta ino partnera dočekuje ekipu, upoznaje sa smještajem i gradilištem te nadzire kvalitetu rada
- radi se 10-11 sati dnevno, od toga je sat vremena pauza
- rad je ishodovan isključivo sa svim radnim dozvolama koje su potrebne za rad u izaslanju

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).