Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teretnog vozila - skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kućan Marof

Rok prijave:

  • RIA EXPORT IMPORT d.o.o.

Opis posla

Prijevoz kamionom nosivosti 6 tona, te rad na prijevozu za vlastite potrebe većinom u Hrvatskoj, povremeno i u Sloveniji. Ukoliko nema posla na dostavi robe za vlastite potrebe, radnik/ca bi radio/la i na radnom mjestu skladištara u skladištu građevnog materijala.

Uvjeti:
- KV/SSS
- radno iskustvo: 3 godine
- završeni smjer obrazovanja nije važan
- potrebna C kategorija i kod 95.

Radno vrijeme je uglavnom od 7-15 sati.

Rad na neodređeno vrijeme, uz probni rok.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).