Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist za oglašavanje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • Moja Tvoja priča, obrt za web i marketing, vl. Andreja Rambrot, Brezje 4b

Opis posla

Zbog povećanja opsega posla Kreativna agencija Pisalica u potrazi je za osobom koja ima iskustva u izradi Google Adsa te oglašavanju na društvenim mrežama (Facebook, Instagram, LinkedIn).

Vidiš li se kao „pojačanje“ mlade i brzorastuće kreativne agencije u kojoj će cijeniti tvoje talente i sposobnosti, javi nam se! Radit ćeš na domaćim i stranim projektima, za koje nas angažiraju mali klijenti koji žele postati veliki i oni veliki klijenti koji su svoje snove već pretvorili u stvarnost.

Opis poslova: izrada oglasa na Google Ads-u i društvenim mrežama.

Potrebna zvanja: Ekonomija, Informatika

Razina obrazovanja: VŠS/VSS

Strani jezici: Engleski jezik

Radno iskustvo: 2 godine

Iznimno cijenimo tvoju motivaciju i želju za stalnim napretkom, no osim toga kandidat (m/ž) bi trebao/la imati i ove vještine:
- iskustvo u Google Ads oglašavanju
- iskustvo u oglašavanju na društvenim mrežama: Facebooku, Instagramu (bonus: oglašavanje na LinkedInu)
- poznavanje alata: Google Analytics, Search Console, SEMrush, Ubersuggest ili neki slični
- vrlo odgovorna i proaktivna osoba
- odlično znanje engleskog jezika (B2-C2)
- znanje njemačkog jezika je bonus
- iskustvo rada u WordPressu je bonus

Poslodavac nudi:
- rad na izazovnim domaćim i stranim projektima
- mlade kolege koji rado kuhaju i piju kavu
- radno vrijeme od 8:00 do 16:00 sati, slobodne vikende
- primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
- povremene dodatne bonuse na plaću
- puno, zaista puno edukacije
- mogućnost napredovanja
- rođendansko iznenađenje
- stalni radni odnos, nakon probnog roka od 3 mjeseca

Od tebe očekujemo da ćeš uz kratku poruku poslati ove priloge:
- svoj životopis
- kratko pismo u kojem nam objašnjavaš svoju motivaciju za ovu radnu poziciju (u posebnom dokumentu)

(Kandidate/kinje koji/e ne pošalju oba dokumenta kao privitak nećemo uzeti u obzir. Precizno čitanje uputa i slanje svih potrebnih dokumenata pokazuje nam također koliko ste temeljiti i ozbiljni u svom poslu. Pomoć u pisanju CV-a i motivacijskog pisma potražite na našem blogu.)

Kandidatima/kinjama koji/e se prijave i uđu u drugi krug poslat ćemo kratki zadatak. One kandidate/kinje koji/e naprave najbolje zadatak pozvat ćemo na razgovor.

Napomena: Mjesto rada je Varaždin i nije moguće obavljanje remote posla iz drugih gradova.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).