Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer projektne prodaje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • ALARM AUTOMATIKA zaštitni, multimedijalni i komunikacijski sustavi, d. o. o.

Opis posla

Projektna prodaja u odjelu Exporta orijentirana je ka inozemnim uredima Alarm automatike kojima pruža podršku u kreiranju jedinstvenih i cjelovitih rješenja zaštite.

S obzirom na ambiciozne planove za rast i razvoj tvrtke, tražimo Inženjera projektne prodaje koji će se pridružiti projektnom timu u Rijeci i iskoristiti svoje potencijale na poslovima:
- svakodnevna suradnja u prodajnim aktivnostima timova projektne prodaje u inozemnim uredima
- projektna podrška kolegama u inozemnim uredima
- izrada optimalnih rješenja tehničke zaštite, idejna rješenja i razrada dobivenih upita

Osim izdvojenih poslova, Inženjer projektne prodaje, sudjeluje i u:
- izradi prodajnih kalkulacija za ponude
- pripremi i održavanju internih edukacija
- praćenju novih tehnologija, edukacijama, posjetama sajmovima i dobavljačima
- projektiranju sustava tehničke zaštite
- implementaciji projekata

Uvjeti:
- inženjer elektrotehnike / telematike
- izvrsne komunikacijske vještine
- usmjerenost na ciljeve i rezultat
- poznavanje engleskog jezika (B2 razina)
- poznavanje MS Office paketa, posebice Excel-a
- spremnost na učenje i dinamičan rad
- visoka razina odgovornosti, fleksibilnosti i proaktivnosti
- spremnost na timski rad

Iskustvo u gore navedenim poslovima nije uvjet, spremni smo pružiti svu potrebnu edukaciju kroz strukturiran proces uvođenja u posao, a od kandidata očekujemo interes i spremnost za učenje.

Idealan kandidat je inženjer elektrotehnike sa razvijenim prodajnim vještinama koji istovremeno voli istraživati moguća specifična tehnička rješenja ali i razmišljati o komercijalnom aspektu tog rješenja. To je kandidat koji sistematično pristupa svakom problemu te mu predstavlja izazov doći do informacija potrebnih za sveobuhvatno rješavanje problema. Idealan kandidat je osoba koja voli raditi u dinamičnom okruženju te je spremna preuzeti odgovornost i inicijativu za svoj dio zadatka. To je kandidat koji voli biti u korak sa najnovijim tehnologijama, istraživati i kontinuirano se educirati te prenositi znanje na kolege.

Želite li postati dio stabilne, perspektivne i dinamične tvrtke, svoj detaljan životopis dostavite putem linka za prijavu.

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Jezici: Engleski (napredno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- program uvođenja u posao
- stalni radni odnos nakon probnog roka
- stimulativna nagrađivanja i posebne nagrade za postignuti uspjeh
- dodatno zdravstveno osiguranje, poklon bonovi, božićnice, pokloni za djecu, potporu za novorođenu djecu, razne druge socijalne potpore, plaćene sportske aktivnosti
- profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).