Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač - monter namještaja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • HERZOG KRAFT j.d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju

Opis posla

Uvjeti:
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s hrvatskim državaljnstvom
- B kategorija
- srednja škola
- i dobra volja

Sve ostalo je naša briga.

Obuka u Samoboru gdje dobivate potpuno besplatno:
- 3 mjesečni smještaj u Samoboru
- za vrijeme obuke prijava u HR firmi
- kategorije C1 — C1E i KOD 95
- tečaj njemačkog jezika
- tečaj stolarstva
- pomoć pri preseljenju cijele obitelji

Pa gdje toga ima?
Kod nas! Jer smo jedini u HR koji nudimo obuku i zaposlenje besplatno.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).