Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni građevinski radnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • TEHNO ŠTEFANOVIĆ d.o.o. za trgovinu

Opis posla

Tehno Štefanović d.o.o. je privatno poduzeće koje zapošljava 50-ak djelatnika. Prema stranici Poslovna.hr u 2019. godini ostvaruje prihod od 20.000.000 kn i ima bonitet A2. Naše djelatnosti su u domeni građevinarstva te u domeni montaže i rekonstrukcije dalekovoda. Tražimo pojačanje u timu u domeni građevinarstva te Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Pomoćni građevinski radnik (m/ž).

Opis posla:
- pomoć u općim građevinskim radovima

Što nudimo:
- redovni dugoročni radovi u Njemačkoj
- dinamičan i samostalan posao u timskom okruženju
- redovita i dobra primanja
- organiziran i plaćen smještaj
- organiziran i plaćen prijevoz

Uvjeti:
- radno iskustvo: 2 godine i više
- obrazovanje: NKV, KV, SSS (završena škola u struci – poželjno)
- timski rad, ozbiljnost i samostalnost u poslu
- vozačka dozvola kategorija B

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam Vaš životopis i zamolbu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).