Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

7000 HRK - 8000 HRK

Rok prijave:

  • PIEL d.o.o. za usluge, građevinarstvo i trgovinu

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla tražimo novog kolegu (m/ž) čiji je posao, u kratkim crtama:
- parametriranje novougrađenih dizala, puštanje u rad i primopredaja gradilišta
- kontrola izvedenih radova ugradnje
- tehnička podrška serviserima na terenu
- narudžba rezervnih dijelova, praćenje stanja skladišta
- komunikacija sa strankama
- povremen terenski rad (najčešće Dalmacija)

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- jezici: engleski (napredno)
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- visina početnih primanja ovisno o iskustvu, od 7000 do 8000 kn neto
- bonus za ostvarene rezultate rada
- korištenje godišnjeg odmora: 2 tjedna ljeti, 1 tjedan za božićne/novogodišnje praznike, ostatak po izboru
- nakon probnog roka, zapošljavanje na neodređeno

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).