Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Savjetnik za životno osiguranje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • ESICHER d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
Učit ćete o rizicima s kojima živimo, kako ih osigurati, kako saznati što je klijentu potrebno i ponuditi mu najbolje rješenje. Upravljat ćete vlastitim radnim vremenom, širiti mrežu kontakata i imati stimulativna primanja.

Kupci sami dolaze na web stranicu i informiraju se o policama životnih osiguranja, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupnje.

Na raspolaganju su ti ponude nekoliko osiguravajućih kuća koje prezentiraš klijentu , te na osnovu njegovih želja i potreba pronalaziš onu najbolju.

Što očekujemo od kandidata:
- minimalno dvije godine radnog iskustva i direktnoj prodaji na poslovima u osiguranju
- afinitet prema prodaji te razvijene pregovaračke vještine
- pedantnost i odlična organiziranost u radu
- usmjerenost na ispunjavanje ciljeva
- ugodnost, jasnoća i smirenost u komunikaciji
- brzo usvajanje informacija i primjenjivanje navedenog u praksi
- poduzetnički i natjecateljski duh
- vješto korištenje računala (MS Office, Internet)
- obavezno ovlaštenje HANFA-e i/ili certifikat OSIGURANJE24 (024)

Tvoj zadaci su:
- pribavljanje i stvaranje vlastitog portfelja
- aktivnu prodaju uz prepoznavanje potreba klijenata i kreiranje najboljih ponuda za njih
- dinamičan rad s postojećim i potencijalnim klijentima različitog profila
- svakodnevna komunikacija, prezentacija i izrada najboljih ponuda
- usavršavanje i svakodnevno korištenje prezentacijskih i komunikacijskih vještina
- kreiranje vlastitog rasporeda i kreativan pristup radnim zadacima
- korištenje digitalnih tehnologija u svrhu izgradnje i održavanja odnosa sa klijentima

Osiguranje24 nudi ti:
- ugovor na neodređeno vrijeme
- mogućnost osobnog rasta i razvoja
- mogućnost napredovanja kroz 6 mjeseci
- mogućnost polaganja certifikata O24 i uhodavanje u posao
- dodatna stimulacija na plaću

Ostale informacije

Kategorije:

Bankarstvo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 929,59 EUR (7.004,01 kuna).