Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kozmetičar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Crikvenica

Rok prijave:

  • Da ljepoti d.o.o.

Opis posla

Masaže, tretmani lica, manikura, pedikura, depilacija, prodaja spa proizvoda.

Uvjeti:
- 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima uz aktivno znanje engleskog jezika
- poželjno radno iskustvo u spa hotelima visoke kategorije ili kruzerima

Nudimo:
- plaću te dodatnu stimulacijom na ostvarene rezultate
- plaćenu hranu
- mogućnost produljenja ugovora na neodređeno
- posao u inovativnom, prijateljskom i poticajnom okruženju
- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
- besplatne profesionalne edukacije i tečajevi uz mogućnost poslovnog napredovanja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).