Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Direktor prodaje i marketinga / Trade and marketing director (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pitomača

Rok prijave:

  • SPIDER GRUPA d.o.o.

Opis posla

Tražimo osobu za radno mjesto Direktora/icu prodaje i marketinga (Trade / Marketing direktor/ica).

Glavne zadaće se odnose na operativnu kontrolu nad poslovima prodaje robne marke, razvoj robne marke izradi i operativna provedba marketing strategije.

Ključne značajke posla:
- suradnja s postojećim kupcima i pregovori s novim kupcima
- obrada i procesuiranje narudžbi
- ostvarenje definiranih ciljeva prodaje
- analiza tržišta, izrada ponuda, prezentacija i izvještaja prodaje
- sudjelovanje u pregovorima i dogovaranju marketinških suradnji
- izrada i provedba marketinških planova i kampanja
- izrada marketinških izvješća

Očekujemo da kandidati budu kreativni i vješti, skloni timskom radu i spremni odgovoriti na sve izazove. Prethodno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima marketinga prehrambenih proizvoda je poželjno.

Uvjeti:
- stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
- potrebne godine iskustva: 3
- jezici: engleski (napredno)
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).