Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Strojar proizvodne linije tvrdog uveza (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafički zavod Hrvatske d.o.o.

Opis posla

Grafički zavod Hrvatske d.o.o., jedna od vodećih tiskara u Hrvatskoj sa 140 godina tradicije i dokazane kvalitete proizvoda i usluga, pruža Vam mogućnost zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu:

Strojar proizvodne linije tvrdog uveza (Sigloch - Kolbus Compact BF 526).

Opis posla:
- upravljanje proizvodnom linijom (priprema KB za uvez; izrada višedjelnih korica; spajanje KB i korica)
- realizacija plana proizvodnje
- odgovornost za kvalitetu proizvoda
- osnovno održavanje proizvodne linije

Nudimo:
- rad u stabilnoj i uspješnoj poslovnoj organizaciji
- ugovor na određeno ili neodređeno vrijeme (uz probni rad)
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja

Ukoliko ste spremni preuzeti odgovornost i želite postati dio našeg tima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Uvjeti:
- SSS
- minimalno 5 godine radnog iskustva na istom poslu
- poznavanje rada na računalu
- samostalnost, posvećenost poslu i odgovorno izvršavanje radnih zadataka
- timski rad

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).