Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni automehaničar - autoelekrtičar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • RUBOR d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja i proširenja poslovnih kapaciteta tražimo profesionalne i odgovorne osobe za rad na traženoj poziciji.

Opis posla:
- samostalno pronalaženje uzroka i otklanjanje kvarova na vozilima
- obavljanje redovnih servisa vozila
- samostalno dijagnosticiranje i korištenje dijagnostičkih uređaja
- samostalno izvršavanje svih automehaničarskih poslova
- vođenje evidencije o servisima i ostalim izvršenim radovima i ugrađenim dijelovima

Tražimo više izvršitelja (m/ž).

Uvjeti:
- spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina

Ako se uklapate u traženi profil i ako želite raditi, pošaljite svoju zamolbu sa kratkim životopisom.

Stručna sprema: VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 1-2

Jezici: Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Internet

Što nudimo:
- rad na neodređeno vrijeme nakon odrađenog probnog roka u trajanju od 3 mjeseca
- svakodnevno topli obrok
- dobru radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika
- stimulativne, i pravedne radne uvjete

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Plaća: Od 7000 do 10000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).