Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stolar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Opis posla

Za našeg klijenta u Njemačkoj, agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo stolara (m/ž).

Aktivnosti/zadaci:
- opsluživanje i rad na strojevima za obradu drva
- proizvodnja prozora i vrata te ostalih elemenata od drva
- rad na CNC mašinama
- postavljanje stakla na prozore
- montaža

Preduvjeti:
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- stručna sprema: KV/SSS istog ili srodnog usmjerenja
- radno iskustvo min. 1 godinu
- poznavanje njemačkog jezika (min. B1 - aktivno u govoru i pismu)
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- plaća između 1.700eur - 2.400eur neto za 174 sata/mjesečno, porezna klasa 1 (samci) - ovisno o radnom iskustvu i kvalifikacijama
- cijena smještaja 200 € mjesečno - odbija se mjesečno od plaće, ne plaća se unaprijed
- rad u smjenama, noćni rad i rad blagdanom se dodatno plaća
- mogućnost najma automobila po cijeni od 5€ po danu
- dugoročno radno mjesto
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- spremnost na rad u smjenama

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).