Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni predstavnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • DISPOMED PROMET d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

DISPOMED PROMET d.o.o. traži izvršitelja za rad na radnom mjestu;

Prodajni predstavnik (m/ž).

Radna pozicija vezana je uz prodaju medicinske opreme i potrošnog materijala na području RH.

Opis posla:
- redovna komunikacija s kupcima i terenski obilazak kupaca
- akvizicija novih kupaca
- izrada ponuda i kalkulacija
- zaprimanje i obrada narudžbi
- praćenje cijena i ponuda konkurencije

Uvjeti:
- VŠS/VSS medicinske, ekonomske ili tehničke struke
- aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- prodajne i pregovaračke vještine
- fleksibilnost
- spremnost na česta putovanja
- poznavanje medicinskih proizvoda - prednost
- poznavanje MS Office paketa s naglaskom na Excel
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- stalni radni odnos uz probni rad
- stimulativna primanja
- službeni automobil, laptop i mobitel

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).