Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj e-commerca (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • DISPOMED PROMET d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

Prilika za izvrstan posao!

Vidite sebe u ulozi voditelja e-commerca.

Smatrate se dinamičnom i vedrom osobom sa sjajnim smislom za prepoznavanje potreba klijenta, a digitalni svijet doživljavate kao izazov i kreativu?

Ako su Vaši odgovori potvrdni i želite raditi s vrhunskim skin care brendovima, izvrsno ćete se uklopiti u DermaCare tim.

Opis posla:
- administriranje stranice na WEB platformi - unošenje novih proizvoda, blogova, tekstova, slika, akcija, banera…
- promocija i optimizacija stranice - SEO (Google Analytics)
- osmišljavanje i provođenje promocija, akcija i kampanja za proizvode
- praćenje i unapređenje prodaje, analiza iste
- administracija live chata, e-mailova, upita klijenata. Suradnja s customer careom
- koordinacija s novinarkom koja piše blogove/odabir tema i sadržaja, te optimizacija istih
- promocija Affiliate marketinga (suradnja salona partnera putem našeg e-commerca)
- planiranje, izrada i slanje newslettera putem maila, SMS-a, društvenih mreža
- usklađivanje kampanja s originalnim brendovima
- komunikacija s marketinškim timovima brendova Dermalogica, jane iredale i Advanced Nutrition Programme
- komunikacija s agencijom koja programira i administrira stranicu
- konstantna edukacija od strane naših filijala - tečajevi, e-mail komunikacija, treninzi, usavršavanje, praćenje noviteta na tržištu kozmetičke industrije..
- suradnja s timom koji vodi društvene mreže i marketing kroz tiskovine

Uvjeti:
- VSŠ/VSS ekonomske ili tehničke struke
- 1 godina radnog iskustva na istim poslovima
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- marketinške vještine potrebne za digitalno poslovanje
- informatička pismenost
- sposobnost vođenja tima i kolegijalnost
- samostalno izvršavanje poslova i preuzimanje zadataka

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Photoshop

Što nudimo:
- stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci
- edukacije/usavršavanja na engleskom jeziku za brendove Dermalogica, jane iredale i Advanced Nutrition Programme
- stimulativna primanja uz fiksnu plaću
- laptop, mobitel
- rad u uredu ili po dogovoru

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).