Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnolog u proizvodnji povrća (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ivankovo

Rok prijave:

  • OSATINA GRUPA D.O.O.

Opis posla

- brine o zdravstvenoj ispravnosti, sigurnosti i propisanoj kvaliteti povrća te provodi sve potrebne vezane aktivnosti
- daje preporuke vezane uz plan proizvodnje povrća, plan berbe povrća, plan isporuke povrća, izbor hibrida povrća te naručivanje i kupovinu potrebne opreme
- planira i nadzire aktivnosti vezane uz mjerenje biljaka i uvjete u stakleniku, prati štetnike i pojavu bolesti u stakleniku

Uvjeti:
- SSS
- vozačka dozvola B kategorije (poželjno)
- radno iskustvo nije potrebno

Razina obrazovanja: VSS

Vozački ispit: Kategorija B

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).