Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Magistar farmacije - suradnik / voditelj smjene (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Vinkovci

Rok prijave:

  • LJEKARNE KALENIĆ

Opis posla

Nudimo
- jedno radno mjesto na neodređeno vrijeme
- lokacija grad Vinkovci
- iznadprosječna primanja
- prema potrebama tvrtke dodatnu edukaciju

Uvjeti
- VSS, magistar farmacije
- položen stručni ispit i važeća licenca za samostalni rad (kandidati bez lincence se također mogu javiti)
- poznavanje rada na računalu
- poželjno poznavanje Eskulap programa za ljekarne
- pedantnost i komunikacijske vještine

Opis posla
- izdavanje lijekova na recept i bez recepta, medicinskih proizvoda i ostalih proizvoda propisanih zakonom
- izrada i izdavanje magistralnih i galenskih pripravaka
- savjetovanje korisnika
- prikupljanje podataka o interakcijama lijekova te prijava istih nadležnom tijelu
- briga o kvalitetnoj opskrbi ljekarne i narudžbama
- provođenje smjernica Dobre ljekarničke prakse i načela etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
- praćenje novosti u donošenju zakona i pravilnika u zdravstvenoj zaštiti i provođenje donesenih odluka
- uspostavljanje kontakata s liječnicima u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, specijalističkim ordinacijama, staračkim domovima i ostalima

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:
- kratak životopis (europass format)
- motivacijsko pismo (europass format)
- presliku diplome
- presliku odobrenja za samostalan rad

Pismena zamolba: Ljekarne Kalenić, 32100 Vinkovci, Ulica kralja Zvonimira 47.
Kontaktirat ćemo samo kandidate koji ispunjavaju sve uvjete natječaja, a ostalima zahvaljujemo na interesu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).