Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač - dostavljač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

6000 HRK - 10000 HRK

Rok prijave:

  • LIPA VITA d.o.o. za usluge

Opis posla

U suradnji s najvećim svjetskim kompanija u dostavi hrane Glovo, Wolt i Bolt Food proširujemo poslovanje te tražimo sposobne i radišne dostavljače (m/ž) za rad s biciklima, skuterima i automobilima.

Uvjeti:
- minimalno 18 godina starosti

Javite se i počnite sami određivati svoje radno vrijeme i raditi koliko želite, a pritom iznadprosječno zaraditi.

Pridružite se najvećoj dostavnoj grupi u Hrvatskoj - zajedno proširimo poslovanje i pokrenimo dobru priču.

Za sve informacije slobodno možete i kontaktirat ured na kontakt broj u radno vrijeme ureda od 08:00 do 16:00 sati.

Stručna sprema: NKV/KV/SSS.

Vozačka dozvola: A, A1, B.

Što nudimo:
- stalno zaposlenje
- fleksibilno radno vrijeme, radnik bira svoje radno vrijeme
- zaposlenja studenata i umirovljenika
- smještaj za osobe za rad van mjesta prebivališta i strane radnike
- mogućnost dodatnih bonusa
- korištenje naših vozila, spremih za rad (bicikl, skuter, automobil)
- mogućnost jako dobre zarade

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos, honorarno, studentski ugovor

Plaća: od 6000 do 10000 kn.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).