Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrativni službenik za administrativne i računovodstvene poslove (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ivanić Grad

Rok prijave:

  • OPTIMUM d.o.o. za trgovinu, proizvodnju i usluge

Opis posla

- priprema i pregled ugovora, unos klijenata u sistem
- prijem, arhiviranje i priprema dokumentacije za knjiženje
- dostavljanje potrebne dokumentacije nadležnim institucijama (po potrebi)
- poslovi vezani za platni promet: vođenje i svakodnevno ažuriranje evidencije, rokova plaćanja i naplate
- unošenje kunskih i deviznih platnih naloga
- svakodnevno praćenje, ažuriranje, kontrola i uredno arhiviranje dokumentacije
- izrada poslovnih dopisa, popunjavanje različitih formulara, obrazaca
- ostali administrativni poslovi prema potrebi
- financijsko i materijalno knjigovodstvo što uključuje: knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, blagajne, putnih naloga, usklada konto kartica te ostali računovodstveni poslovi
- obračun plaće i drugog dohotka

Uvjeti:
- organizirana i smirena osoba koja može raditi samostalno
- poželjno je znanje engleskog jezika
- ekonomsko obrazovanje
- radno iskustvo nije uvjet
- samostalnost u radu
- napredno korištenje računala (MS Office paket)
- komunikativnost, odgovornost, samostalnost i točnost
- spremnost na dodatno usavršavanje i razvoj

Vrsta zaposlenja: na neodređeno.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).