Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Tvornica tekstila Trgovišće d.o.o.

Opis posla

- dnevna komunikacija s kupcima, upoznavanje s proizvodima, akcijama i promocijama, savjetovanje kod odabira proizvoda (osobno, telefonom i na društvenim mrežama)
- odgovornost za stanje zaliha na prodajnom mjestu, pravovremenu dopunu proizvoda u prodavaonici i skladištu, interno naručivanje
- odgovornost za prijem robe, izloženost proizvoda i promotivnog materijala,
- uređenje i održavanje prodajnog prostora
- odgovornost za blagajničko poslovanje na prodajnom mjestu, izdavanje računa
- koordinacija “click&collect” aktivnosti isporuke na prodajnom mjestu (zaprimanje i isporuka robe)
- koordinacija webshop prodaje (potvrđivanje narudžbi, praćenje statusa isporuke, upita klijenata, povrata i reklamacija)

Uvjeti:
- proaktivna osoba s iskustvom u prodaji
- razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
- poznavanje rada na računalu (MS Office), poznavanje CMS prednost
- znanje engleskog jezika i/ili drugog stranog jezika
- spremnost na odgovornost i ostvarivanje prodajnih rezultata

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Engleski (napredno)

Vještine: Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo:
- dinamična i poticajna radna atmosfera
- ugovor na neodređeno vrijeme
- plaćeni mjesečni troškovi prijevoza

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).