Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Građevinski nadzornik (m/ž/d)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Deutsche Bahn

Opis posla

Trebamo te što je prije moguće, kao građevinski inženjer / elektoinženjer za izravno postavljenje kao građevinski nadzornik za Deutsche Bahn na različitim lokacijama u Bavarskoj, npr. U Augsburgu, Münchenu ili Nürnbergu.

Tvoji zadaci:
- Voliš raditi vani i koordinirati izvođače radova i one koji su uključeni u izgradnju prema vrsti, vremenu i mjestu izvođenja radova na licu mjesta
- Pratiš naša gradilišta – bez obzira radi li se o novogradnji i velikom projektu ili održavanju, na području infrastrukture od natječaja do prihvaćanja u odgovarajućem sektoru, ovisno o tvom stupnju stručne spreme (tehnologija upravljanja i sigurnosti, elektrotehnika/50 Herca, nadzemni vodovi, kolnik ili KIB)
- Odgovoraš za kvalitetu i praćenje termina radova ovlaštenih izvođača radova na izgradnji/opremi
- Kao talent za istodobno izvršavanje više zadataka, uvijek paziš na sigurnost postrojenja i rada na licu mjesta i osiguravaš poštivanje zaštite na radu i zaštite od nesreća na gradilištu
- Tvoj tehnički Know-How pomoći će ti da sudjeluješ u stvaranju specifikacija radova - ti si nadležna kontakt osoba za upravljanje projektom
- Tvoje stručno znanje pomoći će ti u razvoju mjera za izbjegavanje dodatnih radova
- Odgovaraš za kontrolu i dokumentiranje toka gradnje, kao i za odobravanje računa i naknadne provjere

Tvoj profil:
- Završen studij smjer građevinarstvo, elektrotehnika, mehatronika ili ekvivalent predstavlja preduvjet za stjecanje kvalifikacija za nadzornika gradilišta željeznica
- Spreman/na si se sam/a razvijati i završiti funkcionalnu obuku kod nas da bi postao/la građevinski nadzornik željeznice (ž/m/d) ili čak donosiš ovu kvalifikaciju sa sobom
- Poznaješ njemački jezik na razini najmanje B2
- Kao timski igrač i osoba koja izgrađuje kontakte, imaš izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
- Ako možeš pokazati početno iskustvo u upravljanju dodatnim radovima / kalkulacijama, VOB-u, HOAI-u i važećim zakonskim propisima, tim bolje
- S kacigom i reflektirajućim prslukom osjećaš se ugodnije nego u odijelu ili kostimu
- Što se tiče IT-a, trebaš imati neko iskustvo, građevinski dnevnici vode se digitalno
- Imaš i vozačku dozvolu B kategorije

Pregled tvojih prednosti:

Privlačni uvjeti

Sveobuhvatne pogodnosti
Dobit ćeš sveobuhvatni paket plaće, kao i opsežne pogodnosti, npr. mirovinski plan tvrtke, DB kartu, besplatna putovanja u lokalnom i međugradskom prijevozu (također za članove obitelji), popuste na putovanja i pogodnosti za akumuliranje kapitala.

Daljnji razvoj

Dugoročne perspektive
S individualnim mogućnostima daljnjeg razvoja na razini stručnjaka, projekata ili upravljanja, dajemo ti dugoročnu perspektivu. To također uključuje mogućnost međunarodnih zadataka diljem svijeta – od nekoliko tjedana do za vrijeme trajanja cijelog projekta.

Balans između posla i privatnog života

Posao, obitelj i slobodno vrijeme
Podržavamo te u usklađivanju posla, obitelji i slobodnog vremena. Ovisno o zadatku moguće je fleksibilno radno vrijeme i mjesto rada. Možeš se odlučiti za dodatni odmor i uzeti slobodne dane.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).