Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Chef de Rang / Kellner / Konobar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Tirol

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Global Experts IL e.U.

Opis posla

Global Experts Recruitment suchen nach Kellners / Chefs de Rang gesucht für mehrere 3*, 4* und 5* Hotels in Deutschland und Österreich in Jahres-/ Saisonstelle!

Global Experts Recruitment traži konobara za posao u 3*, 4* ili 5* Hotelima u Njemačkoj i Austriji za sezonski ili stalni rad!
Uvjeti

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Njemački (napredno)

Što nudimo:
- 1500-1900 Euro/netto pro Monat und 14 Gehälter pro Jahr
- Kost und Logis sind auch kostenlos dabei
- Auch wenn du Lust hast, kannst du den SPA Bereich komplett kostenlos nutzen
- Sozial und Krankenversicherung

-1500-1800 Eura neto mjesečna plaća i 2 dodatne plaće godišnje
- smještaj i hrana
- zdravstveno i socijalno osiguranje
- korištenje hotelskih sadržaja (bazen, spa, fitnes)

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos, Sezonski

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).