Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručnjak za savijanje lima na CNC abkant preši (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sesvete

Rok prijave:

  • 4 CNC TEH d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

Tvrtka 4 CNC TEH d.o.o. bavi se strojnom obradom metala, obradom lima, varenjem konstrukcija itd. pretežno za automobilsku industriju, sa sjedištem u Novom Jelkovcu (Sesvete).

Zbog povećanog obujma posla tražimo marljive i stručne djelatnike, koji će svojim znanjem i sposobnostima pomoći unaprjeđenju tvrtke.

Tražimo CNC operatera na CNC savijačici (abkant preši) s iskustvom.

Uvjeti:
- potreban je samostalan rad na stroju
- razumijevanje i čitanje tehničke dokumentacije
- pedantno i precizno izvršavanje zadataka

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- rad od ponedjeljka do petka, od 08:00 do 16:00 h

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).