Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši specijalist / Specijalist za Lean i optimizaciju procesa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • OTP banka d.d.

Opis posla

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla - od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Viši specijalist / Specijalist za Lean i optimizaciju procesa (m/ž) - 1 izvršitelj/ica, Tim za Lean i optimizaciju procesa, Odjel za unaprjeđenje procesa i administraciju troškova i investicija, Sektor operativnih poslova i IT

Mjesto rada: Split

Razdoblje primjene ugovora o radu: Neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest (6) mjeseci

Opis posla:
- Vođenje optimizacijskih projekata sukladno definiranom obuhvatu, budžetu i ciljevima (projekti za uvođenje Lean managementa u organizacijske jedinice banke, projekti za optimizaciju poslovnih procesa korištenjem Lean6Sigma ili drugih srodnih metoda te ostali organizacijski projekti sukladno zahtjevima i smjernicama menadžmenta);
- Uspostava i održavanje sustava kontinuiranog poboljšanja, kako u domeni upravljanja poslovnim procesima, tako i u domeni Lean managementa;
- Upravljanje promjenama u okviru većih projekata ili temeljem posebnog zahtjeva Izvršnog menadžmenta;
- Unaprjeđenje procesa iz domene Tima za Lean i optimizaciju procesa;
- Ostale aktivnosti po nalogu nadležnog rukovoditelja.

Uvjeti / vještine radnog mjesta:
- VSS tehničkog, prirodoslovnog ili ekonomskog usmjerenja
- Poznavanje tehnike modeliranja poslovnih procesa korištenjem BPM alata
- Poznavanje Lean 6 Sigma, Lean management i/ili srodnih metodologija
- Poznavanje metodologije upravljanja projektima uz poželjno iskustvo u vođenju optimizacijskih projekata
- Poželjno je poznavanje bankarskog poslovanja
- Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Posjedovanje vještina za rad na PC-u – napredno korištenje standardnih MS office alata (Word, Excel, Power Point)
- (Samo)organizacijske sposobnosti, analitičnost i sistematičnost u radu
- Komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
- Sposobnost iniciranja i implementacije promjena
- Samostalnost i proaktivnost u radu
- Spremnost na timski rad i kontinuirano učenje
- Ažurnost u obavljanju radnih zadataka te sposobnost definiranja prioriteta
- Inicijativa te usmjerenost na rješavanje problema, rezultate i kvalitetu

Prijava i životopis se podnose do zaključno 20.10.2021., putem linka za prijavu.

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).