Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter rashladnih klima uređaja / ventilacije (m/ž/t)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Ematec GmbH

Opis posla

Stekli ste strukovno-obrtničko obrazovanje i tražite dobro plaćeni posao na kojem će se cijeniti vaše sposobnosti? Dođite u Njemačku! Vrlo dobra plaća uz terenske dodatke, rastuće gospodarstvo, socijalna sigurnost i zdravstvena skrb na najvišoj razini – to vam se sve nudi zapošljavanjem u Njemačkoj. M2 Personal GmbH osigurat će vam uspješan početak. Vaš mentor koji govori vaš materinji jezik za sve će se pobrinuti – od smještaja, preko zdravstvenog osiguranja do porezne prijave i učiniti sve što je potrebno. Osigurajte sebi i svojoj obitelji stabilnu budućnost i prijavite se već danas! Mjesečna zarada 3400 - 3800 bruto/Eura!

Vaši zadaci:
Postavljanje toplinskih i sanitarnih sustava u novogradnjama, starijim zgradama i industrijskim objektima prema uputama na gradilištima naših korisnika.
- postavljanje cijevi
- montaža grijaćih tijela
- postavljanje podnog grijanja
- instalacija, održavanje i puštanje u pogon kotlova i plamenika (loživo ulje/plin)
- kompletiranje kupaonica
- montaža armatura, odljeva i predinstalacija

Vaše kvalifikacije:
- dobre vještine u obradi različitih materijala kao što su čelik, bakar, kompozitni materijali i plastika
- poželjno poznavanje autogenog i WIG zavarivanja, ali nije uvjet.
- očekujemo pouzdanu provedbu u skladu s montažnim i instalacijskim nacrtima

Što vam nudimo:
- sigurna budućnost uz ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- prekotarifni dodaci sukladno kvalifikacijama i radnom iskustvu
- transparentan i točan obračun plaće te tjedne isplate akontacije
- atraktivni dodaci veći od propisanih tarifa
- plaćanje prekovremenih sati, rada noću, subotom i praznicima prema IGZ / DGB tarifama
- vrhunski terenski dodaci i naknade putnih troškova
- do 30 dana plaćenog godišnjeg odmora te plaćeni dio za godišnji odmor i božićnica
- sigurnost planiranja temeljem dugoročnog zaposlenja kod korisnika
- organizacija smještanja u jednokrevetnim sobama u neposrednoj blizini posla
- individualno osobno savjetovanje i pomoć kod odlaska upravnim tijelima uz pratnju vašeg kontakt partnera koji govori vaš materinji jezik
- pomoć kod priznavanja inozemnih svjedodžbi
- zaštitna oprema i odjeća poznatih proizvođača kao npr. UVEX (besplatno raspoloživa)

Prijavite se sada putem linka za prijavu.

M2 Personal grupa poduzeća je sa svojih 30 sjedišta u Njemačkoj vaš partner za poslovni uspjeh. Kao jedna od vodećih njemačkih agencija za posredovanje pri zapošljavanju prednost dajemo osobnoj brizi o svakom zaposlenom, individualnom savjetovanju i stalnom usavršavanju naših radnika. S M2 Personal-om već danas potražite zaposlenje u Njemačkoj koje će vam osigurati sigurnu budućnost.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).