Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Mesar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb, Krapina, Zabok, Čakovec, Varaždin, Novi Marof, Ivanić Grad, Dubrovnik, Supetar, Split...

Rok prijave:

  • KONZUM plus d.o.o.

Opis posla

Mjesto rada: Zagreb, Krapina, Zabok, Čakovec, Varaždin, Novi Marof, Ivanić Grad, Dubrovnik, Supetar, Split, Umag, Poreč, Rovinj, Pula, Rijeka, Krk, Delnice, Beli Manastir

Opis posla:
- izlaganje i prodaja mesa i mesnih prerađevina
- priprema mesnih prerađevina prema zadanim recepturama i normativima
- kontrola rokova trajanja svježeg i pakiranog mesa
- briga o popunjenosti, čistoći i urednosti odjela
- savjetovanje kupaca

Od Vas očekujemo:
- SSS prehrambenog smjera (mesar)
- 6 mjeseci radnog iskustva u prodaji mesa
- usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
- ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama
- urednost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo Vam:
- rad u organiziranim mesnicama uz stručne i susretljive kolege
- priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
- redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad
- svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti
- osiguravamo smještaj zaposlenicima koji nemaju vlastiti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).