Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik za aplikativnu i servisnu podršku za laboratorijsku i procesnu opremu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • PRIMALAB d.o.o.

Opis posla

Za potrebe ureda u Hrvatskoj tražimo Stručnog suradnika za aplikativnu i servisnu podršku (m/ž) čiji će glavni zadaci biti:
- podrška na području kemijskih i inženjerskih aplikacija (instalacije, umjeravanje i kvalificiranje, prilagođavanja, pokretanja, konfiguriranje, rješavanja problema i otklanjanje pogrešaka)
- edukacija korisnika te poslijeprodajna podrška
- rad u laboratoriju
- snažna aplikativna podrška te brzo rješavanje problema
- stjecanje i održavanje dobrih kontakata s kupcima kroz profesionalno držanje i odlične interpersonalne vještine
- redovito i aktivno izvještavanje
- obilazak klijenata
- rad na terenu na području cijele RH

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- potrebne godine iskustva: 2
- jezici: engleski (izvrsno)
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Posloprimcu će biti stavljen na raspolaganje osobni automobil za 24-satnu upotrebu, mobilni telefon za službene svrhe, računalo za službene svrhe te rad u dinamičnoj međunarodnoj okolini, mogućnost školovanja i neprestanog usavršavanja u zemlji i inozemstvu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).