Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter ventilacije i klimatizacije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Sira GmbH

Opis posla

- radovi na instalaciji i obnovi postojećih kupaonica i novih zgrada
- izgradnja na sustavima grijanja
- popravak bakrenih cijevi
- popravak crnih, nehrđajućih i bakrenih cijevi
- polaganje / spajanje odvodnih, vodovodnih i grijaćih cijevi
- polaganje podnog grijanja i puštanje u rad
- ugradnja, održavanje i popravak ventilacijskih sustava / protupožarnih zaklopki
- polaganje prema planovima
- zavarivanje, lemljenje, presavijanje ili uvrtanje ventilacijskih kanala / sustava
- ugradnja zračnih rešetki, ventila, regulacijskih i zaklopki
- ugradnja, spajanje i zamjena klimatizacijskih sustava

Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Uvjeti:
- 2 godine radnog iskustva
- dobre vještine obrade različitih materijala kao što su čelik, bakar, kompozit i plastika
- očekujemo pouzdanu provedbu u skladu s montažnim i instalacijskim nacrtima Spretnost, marljivost i pouzdanost
- zanatsko umijeće, predanost poslu i pouzdanost
- vozačka dozvola B kategorije poželjna, ali nije uvjet
- znanje njemačkog jezika poželjno, ali nije uvjet
- poželjno je lemljenje, prešanje i A-zavarivanje

Što nudimo:
- ugodna i obiteljska radna atmosfera
- osigurana budućnost uz ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- prekotarifni dodaci sukladno kvalifikacijama i radnom iskustvu
- transparentan i točan obračun plaće
- plaćanje prekovremenih sati, rada noću, subotom i praznicima prema BZA / DGB tarifama
- vrhunski terenski dodaci i naknade putnih troškova
- do 30 dana plaćenog godišnjeg odmora te plaćeni dio za godišnji odmor i božićnica
- isplata akontacija
- sigurnost planiranja temeljem dugoročnog zaposlenja kod korisnika
- pomoć u pronalasku smještaja

Mjesto rada: Erfurt, Njemačka.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).