Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Električar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • ALBRA D.O.O. Za usluge

Opis posla

Montaža električnih komponenti na industrijskim strojevima.

Početak rada: 5. mjesec.

Mjesto rada: Njemačka.

Uvjeti:
- njemački (najosnovnija razina)
- potrebno zvanje: elektroinstalater, elektromehaničar, elektrotehničar (u obzir dolaze i priučeni radnici)
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 1 godinu

Nudimo:
- postoji mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- poslodavac organizira i snosi troškove smještaja
- prijevoz od mjesta u hrvatskoj do mjesta rada i prijevoz od smještaja do mjesta rada organizira poslodavac te - snosi troškove prijevoza
- u mjestu rada radnike dočekuje voditelj radova
- radnici će raditi kao izaslani zaposlenici temeljem ugovora o poslovnoj suradnji

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).