Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pravnik u agenciji za nekretnine (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

6000 HRK - 6500 HRK

Rok prijave:

  • Eurovilla

Opis posla

Opis posla:
- sastavljanje svih dokumenata u vezi realizacije pojedinog posla
- sastanak s klijentima na dan potpisa ugovora, kao i kompletna korespodencija sa klijentima vezana uz pojedinosti ugovora o prodaji/najmu/zakupu
- tjedno odlazak u gruntovnicu/katastar, tumačenje izvatka.
- savjetovanje agenata
- traženje zk izvatka i upisivanje istoga
- savjetovanje klijenata nakon poslanog Ugovora u vezi tečaja, načina isplate, kreditiranja
- odlazak na potpis kod javnog bilježnika, odlazak u banku s klijentom, odlazak na solemnizacije i po potrebi na primopredaje

Nudimo:
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju u reprezentativnom uredu u centru Zagreba
- dodatne edukacije na zahtjev
- službeni mobitel
- automobil na korištenje unutar radnog vremena
- financijski bonusi
- stalni radni odnos ili rad preko studentskog ugovora

Uvjeti:
- završen pravni fakultet (VSS)
- imaš najmanje 1 godinu radnog iskustva, poželjno u sektoru vezanom za nekretnine
- radiš odgovorno i pedantno
- fokusiran/na si na kvalitetu i ostvarenje cilja
- timski si igrač
- imaš razvijene komunikacijske vještine te samostalnost i sistematičnost u radu

O nama:
Eurovilla agencija za nekretnine u Zagrebu, osnovana je 2002. godine, a do danas se razvila u jednu od vodećih agencija na tržištu. Bavi se prodajom i iznajmljivanjem privatnih i poslovnih objekata, s naglaskom na ekskluzivne nekretnine u Zagrebu. Iz godine u godinu našu kvalitetu prepoznaje sve veći broj klijenata tako da se naš tim povećava i uspješno odgovara izazovima rasta i tržišta. Potpuno smo predani pružanju najbolje usluge svojim klijentima i njihovom zadovoljstvu, pa inzistiramo da i novi član tima odmah pokazaže stručnost i izvrsnost jer su to naše kvalitete koje nas razlikuju od ostalih.

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).