Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Nastavnik fizike i biofizike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sisak

Rok prijave:

  • Srednja škola Viktorovac

Opis posla

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 57/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19 i 64/20, dalje u tekstu: Zakon ) i članka 72. Statuta Srednje škole Viktorovac, Srednja škola Viktorovac raspisuje natječaj za radno mjesto:

Nastavnik/ca Fizike i Biofizike -1 izvršitelj/ica na neodređeno nepuno radno vrijeme 28 sati ukupnog radnog vremena, uz probni rok od 3 mjeseca; u sjedištu Škole.

Uvjeti:
- prof. fizike
- magistar/magistra fizike
- dipl. ing. fizike

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, osoba koja zasniva radni odnos u školskoj ustanovi mora ispunjavati i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa određene člancima 105. i 106. Zakona te čl. 2. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu ( NN 1/96 i 80/99 ).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prednosti na koje se poziva i ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s čl. 102. st. 1.-3. Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 i 98/19) uz prijavu je dužan priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i sve potrebne dokaze iz čl. 103. istog Zakona.

Popis dokaza kojima se ostvaruje pravo na prednost prilikom zapošljavanje na temelju Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 i 98/19) dostupan je na poveznici Ministarstva branitelja:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj, kandidati/kinje trebaju priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta:
- molbu, vlastoručno potpisanu
- životopis, vlastoručno potpisan
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- elektronički zapis HZMO
- dokaz o državljanstvu
- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 3 mjeseca)

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 8 dana od dana objave natječaja, osobno u zatvorenoj koverti ili poštom na adresu:
Srednja škola Viktorovac, Aleja narodnih heroja 1, 44103 Sisak, „Za natječaj“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici. Natječajna dokumentacija neće se vraćati.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja bit će pozvani na intervju putem mrežne stranice Škole:

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na isti način, u istom roku, putem mrežne stranice Škole.

Natječaj traje od 23. studenog do 1. prosinca 2021.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).